Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt efter holländskt original, olja på pannå, ca 32x24 cm

513632

2018-01-17