Alfred Bergström oljemålning

Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Landskapsmotiv, signerad och daterad A B-m -85, olja på duk, ca 18x25,5 cm

513634

2018-01-22