Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Landskapsmotiv, signerad och daterad A B-m -85, olja på duk, ca 18x25,5 cm
513634
2018-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här