Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, gustaviansk stil, fanérad mahogny och valnötsrot, beslag i mässing, höjd 78, 72x39 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, blekt skiva, smärre ytskador

513636

2018-01-22