Snedklaffsekretär England
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, skinnklädd skrivskiva, höjd ca 108, 94x47 cm
Ej tillhörande nyckel medföljer, smärre ytskador, torrsprickor, mindre renovering (vid låskolv), del av bakstycke saknas
513637
2018-01-22