Snedklaffsekretär England

Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, skinnklädd skrivskiva, höjd ca 108, 94x47 cm

Ej tillhörande nyckel medföljer, smärre ytskador, torrsprickor, mindre renovering (vid låskolv), del av bakstycke saknas

513637

2018-01-22