Matsalsbord Englad

Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 73, diameter 120, 3 iläggsskivor (varav en med sarg) vardera bredd 55 cm medföljer

Ytskador, bordsskivan med ytskador o fläckar

513638

2018-01-22