Martina Clason färglitografi

Martina Clason färglitografi
Martina Clason färglitografi

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARTINA CLASON (född 1938): "Orbetello", signerad Martina Clason, 71/100, färglitografi, ca 59x53 cm

513640

2018-01-22