Ljusstakar brons

Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, mässing, fyllda, höjd ca 24 cm

Smärre bucklor

513643

2018-01-22