Olle Baertling Yuak 1974
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Yuak,1974, signerad, numrerad och daterad Baertling E/A, 1969-74. Editerad av Denise René, Paris, färgserigrafi, bladstorlek 110 x 75 cm, bildmått ca 92x46 cm
Gulnader, glasskada
513667
2018-01-16