Olle Baertling Yuak 1974

Olle Baertling Yuak 1974
Olle Baertling Yuak 1974
Olle Baertling Yuak 1974
Olle Baertling Yuak 1974
Olle Baertling Yuak 1974
Olle Baertling Yuak 1974
Olle Baertling Yuak 1974
Olle Baertling Yuak 1974

Såld för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Yuak,1974, signerad, numrerad och daterad Baertling E/A, 1969-74. Editerad av Denise René, Paris, färgserigrafi, bladstorlek 110 x 75 cm, bildmått ca 92x46 cm

Gulnader, glasskada

513667

2018-01-16