Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
ANNA FINNEY (född 1971): "Huset", signerad och daterad 2007, olja på duk, 72 x 88 cm.
PROVENIENS: Brändström & Stene
513675
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här