Anna Finney, Huset

Anna Finney, Huset
Anna Finney, Huset
Anna Finney, Huset
Anna Finney, Huset

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

ANNA FINNEY (född 1971): "Huset", signerad och daterad 2007, olja på duk, 72 x 88 cm.

PROVENIENS: Brändström & Stene

513675

2018-01-16