Giuseppe Renda bronskulptur

Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur
Giuseppe Renda bronskulptur

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

GIUSEPPE RENDA (1859/62-1939): Kvinnobyst, 1900-talets början, signerad G Renda and inscribed with F.B.Napoli, brunpatinerad brons, höjd ca 25 cm

513684

2018-01-16