Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
GIUSEPPE RENDA (1859/62-1939): Kvinnobyst, 1900-talets början, signerad G Renda and inscribed with F.B.Napoli, brunpatinerad brons, höjd ca 25 cm
513684
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här