Charles Roka oljemålning

Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80x65 cm

513685

2018-01-16