Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80x65 cm
513685
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här