Sten Ekendahl oljemålning

Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN EKENDAHL (1897-1968)): Solbadare, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, ca 67x93 cm

513697

2018-01-17