Erland Brand akvarell

Erland Brand akvarell
Erland Brand akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRAND ERLAND (född 1922): Motiv med fågel och blixt, signerad E Brand, akvarell, 47x34 cm

513701

2018-01-20