Kurt Carendi oljemålning

Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT CARENDI (1905-1971): Barn i soffa, signerad Carendi, olja påduk, 32x40 cm

513703

2018-01-17