Charles Ventrillon-Horber oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

CHARLES VENTRILLON-HORBER (Frankrike/Venezuela, 1889-1977): Landskapsmotiv med ko, signerad Ch. Ventrillon-Horber, olja på pannå, ca 33x42 cm

Viss ytsmuts

513704

2018-01-20