Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
CHARLES VENTRILLON-HORBER (Frankrike/Venezuela, 1889-1977): Landskapsmotiv med ko, signerad Ch. Ventrillon-Horber, olja på pannå, ca 33x42 cm
Viss ytsmuts
513704
2018-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här