Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 8 st, samtida, stoppade sitsar och ryggar, svängda ben, sitthöjd 50, höjd 103 cm
4 stolar saknar kantband, brukslitage, smärre ytskador
513709
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här