Stolar samtida

Stolar samtida
Stolar samtida
Stolar samtida
Stolar samtida
Stolar samtida
Stolar samtida
Stolar samtida
Stolar samtida
Stolar samtida
Stolar samtida

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 8 st, samtida, stoppade sitsar och ryggar, svängda ben, sitthöjd 50, höjd 103 cm

4 stolar saknar kantband, brukslitage, smärre ytskador

513709

2018-01-17