Max Walter Svanberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Surrealistisk figurkomposition, signerad Max Walters, daterad 1-18 juni 1941, olja på duk, 55x70 cm

513711

2018-01-22