Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Surrealistisk figurkomposition, signerad Max Walters, daterad 1-18 juni 1941, olja på duk, 55x70 cm
513711
2018-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här