Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Marsdagsljus", motiv av landskap med åker, signerad med monogram, olja på pannå, 32x42 cm

513712

2018-01-20