Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JEAN DREYFUS-STERN (Frankrike, 1890-1980), "À Pinson", signerad Dreyfus-Stern 1926, olja på duk, ca 52x51,5 cm
513721
2018-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här