Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
HANS KÖRNIG (Tyskland, 1905-1989): "Einladung zur Kunstausstellung Gemälde - Grafik", 1954, signerad, etsning och akvatint, ca 14x17,5 cm
Oramad, i passepartout
513724
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här