Hans Körnig

Hans Körnig
Hans Körnig
Hans Körnig
Hans Körnig

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

HANS KÖRNIG (Tyskland, 1905-1989): "Einladung zur Kunstausstellung Gemälde - Grafik", 1954, signerad, etsning och akvatint, ca 14x17,5 cm

Oramad, i passepartout

513724

2018-01-17