Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, Jönköpings hallstämpel, träskuren dekor, spår av förgyllning, kvicksilverfolierade glas, höjd ca 126x54 cm

Slitage, mindre dekordel saknas nedtill,

513728

2018-01-17