Benno Arzt akrylmålning

Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENNO ARZT (född 1941): Apache, akryl på duk, signerad Benno Arzt, daterad a atergo 2013, 120x99 cm

Ej inramad.

513732

2018-01-17