Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, tenn, 1800-tal, klassicerande stil, höjd ca 21,5 cm

Visst slitage, en manschett skev

513734

2018-01-17