Spegel sengustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SPEGEL, sengustavianskt stockholmsarbete, Jonas Frisks art, träskuren dekor och pastellage, förgylld och bronserad, svartpatinerad dekor, omfolierat fasettslipat originalglas, höjd 158x102 cm
Dekorlagningar
513739
2018-01-17