Spegel sengustavianskt stockholmsarbete

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, sengustavianskt stockholmsarbete, Jonas Frisks art, träskuren dekor och pastellage, förgylld och bronserad, svartpatinerad dekor, omfolierat fasettslipat originalglas, höjd 158x102 cm

Dekorlagningar

513739

2018-01-17