Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): "Art concrete", signerad och daterad a tergo Sven Hansson 2000, olja på duk, ca 74x61 cm

513742

2018-01-21