Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DRAPERINGSSTÅNG, 1800-talets början, empire, träskuren, förgylld, längd ca 190 cm
Renoverad och kompletterad
513743
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här