Draperingsstång empire

Draperingsstång empire
Draperingsstång empire
Draperingsstång empire
Draperingsstång empire
Draperingsstång empire
Draperingsstång empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DRAPERINGSSTÅNG, 1800-talets början, empire, träskuren, förgylld, längd ca 190 cm

Renoverad och kompletterad

513743

2018-01-17