Ulf Lundell blandteknik

Ulf Lundell blandteknik
Ulf Lundell blandteknik
Ulf Lundell blandteknik
Ulf Lundell blandteknik

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ULF LUNDELL (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell -99, blandteknik, ca 62,5x47,5 cm

513744

2018-01-22