Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ULF LUNDELL (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell -99, blandteknik, ca 62,5x47,5 cm
513744
2018-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här