Ram 1700-tal fransk rokoko

Ram 1700-tal fransk rokoko
Ram 1700-tal fransk rokoko
Ram 1700-tal fransk rokoko
Ram 1700-tal fransk rokoko

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAM, 1700-tal, fransk rokoko, skuren ek med skulpterad pastelage, förgylld, spännramsmått 34x40,5, rammått 46x52 cm

513749

2018-01-17