Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
RAM, 1700-tal, barock, träskuren dekor, förgylld och patinerad, innermått 38,5x31,5, rammått ca 51x44 cm
Senare förgylld innerram
513753
2018-01-17