Ram barock

Ram barock
Ram barock
Ram barock
Ram barock

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, 1700-tal, barock, träskuren dekor, förgylld och patinerad, innermått 38,5x31,5, rammått ca 51x44 cm

Senare förgylld innerram

513753

2018-01-17