Björn von Rosen akvarell

Björn von Rosen akvarell
Björn von Rosen akvarell
Björn von Rosen akvarell
Björn von Rosen akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BJÖRN VON ROSEN (1905-1989): Rovfågel, akvarell, signerad BvR, 26x32 cm

513754

2018-01-17