Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAMAR, 2 st, 1700-tal, barock respektive gustaviansk, träskuren och svärtad dekor innermått 20,5x14,5, resp träskuren och förgylld dekor, innermått 28x22,5 cm
Slitage, skador
513755
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här