Ramar barock respektive gustaviansk

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 2 st, 1700-tal, barock respektive gustaviansk, träskuren och svärtad dekor innermått 20,5x14,5, resp träskuren och förgylld dekor, innermått 28x22,5 cm

Slitage, skador

513755

2018-01-17