Asplund "Snö" byrå

Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i "Dark Sand", höjd ca 110, 90x43 cm

Topp med märke från skruvar, smärre slitage

513757

2018-01-17