Victor Vasarely Optisk komposition

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Ur Louisiana mappen 1985, signerad och numrerad Vasarely 56/275, färgserigrafi, bildmått ca 66x66 cm, rammått ca 88x86 cm, Edition Galerie Börjeson, Malmö

513766

2018-01-17