Brosch 18 k guld med seedpärlor

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERIBERT ENGELBERT, brosch, 18 k guld, i form av ett löv, dekor med seedpärlor, stämplad Stigbert, Stockholm 1966, längd ca 5,2 cm, totalvikt ca 5,3 g

Smärre slitage

513770

2018-01-17