Kryddset

Kryddset
Kryddset
Kryddset
Kryddset
Kryddset
Kryddset
Kryddset
Kryddset

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDSET, 13 dlr, 1900-talets första hälft, flintgods, höjd ca 12-21 cm

Mindre nagg, smärre glasyr släpp

513772

2018-01-17