Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRYDDSET, 13 dlr, 1900-talets första hälft, flintgods, höjd ca 12-21 cm
Mindre nagg, smärre glasyr släpp
513772
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här