Collier lapis lazulikulor

Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor
Collier lapis lazulikulor

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

COLLIER, lapis lazulikulor ca 6,2 mm, lås, förgyllt satinerat silver, längd ca 48 cm, RING, 14 k guld, lapis lazuli, pärlemor samt diamanter totalt ca 0,04 ct, ringstorlek 16,7 mm, ringens vikt ca 2,8 g

Bruksslitage, pärlemor med slitage

513775

2018-01-17