Ring 18 k guld imitation opaltriplett

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18 k guld, imiterad opaltriplett, Christian Fredriksson Guldsmed, Stockholm 1994, ringstorlek ca 19 mm, totalvikt ca 10,8 g

Bruksslitage, mindre repor

513776

2018-01-17