Napoleon gravyrer

Napoleon gravyrer
Napoleon gravyrer
Napoleon gravyrer
Napoleon gravyrer
Napoleon gravyrer
Napoleon gravyrer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GRAVYRER, 3 st, 1800-tal, föreställande, "Vielle d´Austerlitz", "Gloire Nationale, "Le Gal Cambrone", Gloire Nationale, Grouchy", handkolorerade, ca 56x36 cm

Skador, veck

513793

2018-01-22