Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GRAVYRER, 3 st, 1800-tal, föreställande, "Vielle d´Austerlitz", "Gloire Nationale, "Le Gal Cambrone", Gloire Nationale, Grouchy", handkolorerade, ca 56x36 cm
Skador, veck
513793
2018-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här