Napoleon grafiska blad

Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 6 st, 1800-tal och 1900-tal, "Napoleon and the Pope at Fontainebleau" efter Sir David Wilkie, "1814" efter Meissonier, "Napoleon in Russia" efter Meissonier, "Bonaparte au conseil des cinq cents" efter Bouchot, "Bivouac de Napoleon" efter Adolph Rochn, "Bounaparte, Premier consul", efter ?, ca 30x19,5/ 20,5x15,5/ 16,5x24/ 17x14,5/ 17x19,5/ 17,5x12,5 cm

Smärre skador o fläckar

513796

2018-01-22