Georg Von Rosen tillskriven oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GEORG VON ROSEN (1843-1923), tillskriven: Stilleben med böcker och kruka, olja på duk, ca 65x54 cm

Krackeleringar

513807

2018-01-17