Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GEORG VON ROSEN (1843-1923), tillskriven: Stilleben med böcker och kruka, olja på duk, ca 65x54 cm
Krackeleringar
513807
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här