Holländsk skola olja på pannå bär signatur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Kustlandskap i månsken, signerad med initialer H. J. SCH och otydligt daterad, olja på pannå, 41x53,5 cm

513809

2018-01-17