Klappstolar

Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAPPSTOLAR, 2+2 st, 1900-tal, varav 2 st märkta Lutherma, Estonia, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, smärre sprickor

513816

2018-01-17