Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA med 2 böjbara armar, 1950/60-tal, mässing och trä, högsta höjd ca 175 cm

Bruksslitage

513822

2018-01-17