Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA med 2 böjbara armar, 1950/60-tal, mässing och trä, högsta höjd ca 175 cm
Bruksslitage
513822
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här