Dantestolar 1800-tal

Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal
Dantestolar 1800-tal

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, s.k Dantestolar, 1800-talets slut, massiv mahogny med skuren dekor, skinnklädsel, höjd ca 74, sitthöjd ca 38 cm

Trasig klädsel, slitage

513823

2018-01-17