Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad, 89/150, litografi, ca 80x110 cm

Spricka i glaset.

513824

2018-01-17