Kandelabrar 1800-tal

Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, oscariansk stil, för 5 ljus vardera, bronserad zink, porslin, slipade prismor, höjd ca 41 cm

Bruksspår

513827

2018-01-17