Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 11 dlr, 1900-talets första del, bestående av 2 delat matbord med iläggskiva, 4+2 stolar, kakelugn, lyrbord, byrå, skänk, dessutom medföljer tavlor/fotoramar, spegel, telefon, 4 ljusstakar, radio
En stol saknar ben samt en ryggdel, kakelugnen saknar en lucka, smärre slitage
513839
2018-01-20