Dockmöbler Nolbyn

Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 11 dlr, 1900-talets första del, bestående av 2 delat matbord med iläggskiva, 4+2 stolar, kakelugn, lyrbord, byrå, skänk, dessutom medföljer tavlor/fotoramar, spegel, telefon, 4 ljusstakar, radio

En stol saknar ben samt en ryggdel, kakelugnen saknar en lucka, smärre slitage

513839

2018-01-20